Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Hesaplama

Burclar8.com Yükselen Burç Hesaplama sayfasına hoş geldiniz. Burclar8.com sitesinin hazırladığı yükselen burç hesaplama aracı en net ve en doğru bilgiyi sizlere sunmaktadır. Yükselen burç öğrenmek için doğum saatinizi bilmeniz önemlidir. Aşağıdaki araç ile yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz.

Yükselen burç hesaplama aracı
Yükselen Burç Hesaplama hakkında bilgiler

Herkes normal burcunu kolay bir şekilde bulabilir. Doğduğumuz anda güneş hangi takım yıldızı içerisinde bulunuyorsa o burç bizim güneş (normal) burcumuzdur. Örneğin 21 Nisan 20 Mayıs tarihleri arasında güneş boğa takım yıldızı çizgisinden geçer, doğal olarak bu tarihlerde doğanlar boğa burcunun üyesidir. Yükselen burç hesaplama da dikkat edilmesi gereken nokta doğum saatinin biliniyor olmasıdır. Doğu ufuk çizgisinden sürekli olarak yükselmekte olan bir burç vardır. Siz doğduğunuz anda da doğu ufkundan yükselmekte olan burç sizin yükselen burcunuzdur. Yükselen burç önemlidir, çünkü kişiler arası iletişim de, ilk tanışma esnasında karşıda ki kişi sizin yükselen burcunuzu hisseder. Sizi tanıdıkça normal güneş burcunuzun özelliklerini yansıtırsınız.

Yükselen burç bazı önemli özelliklerinizi yansıtır. Örneğin fiziksel özellikleriniz ve surat yapıları üzerinde doğrudan etkisi bulunmaktadır. Ayrıca sağlık konularıda yükselen burç etkisi altındadır. Yükselen burcunuz üzerinde etkili olan hastalıklara yakalanma olasılığınız mevcuttur. Yükselen burç astroloji biliminin önemli konularından birisidir. Şansınız üzerinde doğrudan etkilidir. Şans noktanız hesaplanırken yükselen burç hesaplama sı yapılır. Zihinsel gücünüz, neleri yapabileceğiniz, hangi konularda söz sahibi olabileceğiniz hakkında etkilidir. Kısaca özetleyecek olursak yükselen burç ta, güneş burcu kadar önemli ve etkilidir. İnsanlar yükselen burçlarının özelliklerini yansıtırlar.

Yukarıda yükselen burç hesaplama aracı bulunmakadır. Tek yapmanız gereken güneş burcunuzu ve doğum saat aralığınızı girerek hesapla butonuna basmanız.

Yükselen Burç Hesaplama Burclar8.com tarafından sizin için hazırlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir