22 Nisan 2019 Burç Yorumları

Burclar8.com 22 Nisan 2019 Burç Yorumları sayfasına hoş geldiniz. Burclar8.com sitesinin derleyip düzenlediği günlük burç yorumları sayfamızda tüm burçları görebilirsiniz. Aşağıda 22 Nisan 2019 burç yorumları detaylı olarak verilmiştir. Günlük burç yorumu okumadan güne başlamamanız tavsiye edilir.

22 Nisan 2019 Pazartesi günlük burç yorumları

22 Nisan 2019 Pazartesi günlük burç yorumları sayfasında gökyüzünü, gezegenleri, ayı ve yıldızları sizler için inceledik. Bildiğiniz üzere geçen hafta gökyüzü son derece hareketliydi ve önemli sayabileceğimiz gezegen geçişleri yaşanmıştı. Bu hafta geçen haftaya göre biraz daha sakin geçiyor. Uranüs Boğa burcunda seyrederken 23 Nisan Salı günü Güneş te Boğa burcuna gelecek ve önemli bir kavuşum yaşanacak. Bu hafta ikili ilişkilerde yeni başlangıçlar yapmak için uygun olacak. Aşağıda 22 Nisan 2019 günlük burç yorumları alanında gezegenlerin ve Ay’ın konumunun burcunuza olan etkileri detaylı olarak anlatılmıştır.

22 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumları

Sevgili koçlar 22 Nisan 2019 Pazartesi günü aşk ve şans gezegeni Venüs burcumuzda seyrederken yenilenmeler ve yeni fırsatlar konusunda bize davetiye çıkarıyor. Ayrıca Merkür’de Koç burcunda seyrederken Venüs-Merkür ikilisi bize müthiş bir pozitif enerji sağlıyor. Günün atmosferinde ise daha önceden yapmayı plandaığınız ve yarım kalan işlerinizi bugün, bir şekilde hatırlayarak hayata geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, yüksek bir iletişim içerisinde bulunacağınız gün genelinde, dost canlısı tavırlarınız ilgi odağı haline gelmenize sebep olacak.

22 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumları

Sevgili boğa burcu 22 Nisan 2019 günü, sizler için pozitif ve güzel bir sürecin başlayacağını müjdelemek isterim. Geçen hafta yaşanan Dolunayda hayatınızda olumlu veya olumsuz radikal değişikliklere gitmiş olabilirsiniz. Yarın güneş sizin burcunuza geçerek, burcunuzda seyreden Uranüs ile muhteşem bir ikili oluşturacak. Kariyer alanında ilişkilerinizde, yeni ortamlar ve yeni güzel fırsatlar sizi bekliyor. Özgürlükçü ruhunuz ön planda olacak ve önceden yapamadığınız bazı konuları bu süreçte hiç zorlanmadan yapacaksınız.

22 Nisan 2019 İkizler Burcu Yorumları

Sevgili ikizler, eski ilişkileriniz ve eski sevgililerinizle karşılaşmanız olası. Karşılaşmak istemediğiniz bazı kişilerle karşılaşmanız durumunda soğuk kanlı davranmanız mantıklı bir tutum olacaktır. Bugün hayatınızdaki devam eden sorunları çözmek için doğru bir gün içerisinde bulunuyorsunuz. Gelecek korkularınız yavaş yavaş azalıyor. Mars burcunuzda seyrederken size pozitif enerjisini vermeye devam ediyor. Akşam saatlerinde araştırma yapmak ve spor hoşunuza gidecek.

22 Nisan 2019 Yengeç Burcu Yorumları

Sevgili yengeçler, 22 Nisan Pazartesi , bugün ikili ilişkiler ve aşk ilişkileri ana maddeniz olacak. Daha dikkatli davranmalı ve geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamamalısınız. Aynı kişilere karşı, aynı hataları yaparak farklı bir sonuç beklemeyin. Duygularınız yerine mantığınızla hareket etmeniz mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Akşam saatlerinde aile içi bağlarınız kuvvetlenecek ve evinizle ilgili değişimlere gidebilirsiniz.

22 Nisan 2019 Aslan Burcu Yorumları

Sevgili aslan burcu, bazı şeyleri başarmak için bazen çok efor sarfediyorsunuz. Bazı durumlarda emekleriniz karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz. Bunun tek sebebi, bazı küçük değişiklikler yapmamanız. İşlerinizde biraz daha dikkatli ve mantıklı hareket ederseniz, emeklerinizin karşılığını fazlası ile alacağınızı göreceksiniz. Geçen hafta yaşadığımız dolunayda bazı agresif durumlarla karşılaşmış olsanızda bu hafta gergin sürecin devam etmeyeceğini bilmenizi isterim.

22 Nisan 2019 Başak Burcu Yorumları

Sevgili başaklar, 22 Nisan günü bugün maddi konularla uğraşabilirsiniz. Hatta maddi konulardaki süreciniz bir kaç haftadır devam ediyor. Bugünden itibaren atılımlarınızı artıracak ve yeni kazançlar konusunda daha fazla efor sarfedeceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ikili ilişkiler veya aşk ilişkileri gündeminize gelecek, karşınızdaki insana empati yaparsanız almak istediğiniz sonuçlar daha olumlu olacak.

22 Nisan 2019 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili terazi burcu, 22 Nisan 2019 Pazartesi günü geçen haftalarda yaşamış olduğunuz gergin süreç bu hafta sona eriyor. Bugün biraz daha sakin ve neşeli olacaksınız. Siz empati yaparken karşınızdaki insan mutlu oluyor, fakat siz bazı konulara takılıyorsunuz. kendi mutluluğunuzu ihmal etmemeli ve olaylara iki yönlü yaklaşmalısınız. Bugün işle ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

22 Nisan 2019 Akrep Burcu Yorumları

Sevgili Akrep burcu, geçen hafta komşunuz terazi burcunda yaşanan dolunay size bazı konularda ders verdi ve zorlandığınız konularda güçlenmenize vesile oldu. Kesinlikle yeni kararlar alırken, eski hatalarınızı göz önünde bulundurmalı ve mantıklı hareket etmelisiniz. Zorlandığınız bazı konuları hayatın akışına bırakabilirsiniz, olumsuz sandığınız şeyler sizin faydanıza olacak.

22 Nisan 2019 Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili yay burcu, 22 Nisan 2019 Pazartesi günü emeklerinizin meyvesini tam olarak alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle maddi konularda yaptığınız olumlu çalışmalar ile gelecekteki yaşantınızın tohumlarını attığınızın farkında bile değilsiniz. Tek yapmanız gereken harcamalarınıza biraz düzenleme getirerek, fazla harcamalardan kaçınmak. Jüpiterin retro hareketi ile günün bazı saatlerinde nedenini anlamadığınız bir huzursuzluk duyabilirsiniz. Bu durumlarda aklınıza Jüpiter gelsin ve fazla kafanıza takmayın.

22 Nisan 2019 Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak burçları, 22 Nisan Pazartesi günü aşk ilişkilerinde gereğinden fazla kuralcı davranıyorsunuz. Bazı konular sizin kurallarınızın dışına çıkabilir. Bazı konuları hayatın akışına bırakmak istemiyorsunuz fakat, bugün, karşıt görüşleri fazla irdelememeli ve oluruna bırakmalısınız. Gerçekten de çok istediğiniz şeyler hayatın akışında şekil bulacak. Neşeniz eksik olmasın.

22 Nisan 2019 Kova Burcu Yorumları

Sevgili kovalar, 22 Nisan Pazartesi günü, bugün neşenizi yerine getirecek yeni ve eğlenceli insanlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca aile içerisinde neşeniz son derece yüksek olacak. Geçen hafta yaşanan dolunayda bazı radikal değişikliklere gitme kararı aldınız ve hayatınızda da yenilenme sürecine başlamış bulunuyorsunuz. Yapacağınız değişikliklerin olumlu sonuçlarını göreceksiniz. Yeniliklerden kaçınmamalı ve ayağınıza gelecek fırsatları değerlendirmelisiniz.

22 Nisan 2019 Balık Burcu Yorumları

Sevgili balık burcu 22.04.2019 tarihi, Neptün sizin burcunuzda seyahat ediyor ve bazı konularda kafa karışıklıkları yaşamanız olası. Hayallerinizi mâkul seviyede tutmanız ve planlamanızı bu doğrultuda yapmanız gelecekte yaşanabilecek hayal kırıklıklarının önüne geçecektir. Yani yavaş yavaş ilerlemeli, basamakları teker teker çıkmalısınız. Ailenizden maddi konularda destek göreceksiniz.

22 Nisan 2019 burç yorumları Burclar8.com tarafından sizin için hazırlandı.

Burçlar hakkında genel bilgiler için linki > burçlar ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir