18 Nisan 2019 Burç Yorumları

18 Nisan 2019 Burç Yorumları
18 Nisan 2019 Burç Yorumları

Burclar8.com 18 Nisan 2019 Burç Yorumları sayfasına hoş geldiniz. Burclar8.com sitesinin derleyip düzenlediği günlük burç yorumları sayfamızda tüm burçları görebilirsiniz. Aşağıda 18 Nisan 2019 Perşembe burç yorumları detaylı olarak verilmiştir. Günlük burç yorumu okumadan güne başlamamanız tavsiye edilir.

18 Nisan 2019 Perşembe günlük burç yorumları

18 Nisan 2019 Perşembe günlük burç yorumları sayfasında gökyüzünü, gezegenleri, ayı ve yıldızları sizler için inceledik. Bu hafta tüm burçları yakından ilgilendiren gökyüzü olayları var. Gezegenler yeni burç geçişlerine imza atacak ve tüm dengeleri değiştirecek. . Merkür balık burcunda seyahat ediyordu. Dün önemli bir geçiş yaşandı ve Merkür Koç burcuna geçti. Böylece koç burcunda daha az dalgalanmalara sebebiyet verecek Yarın ise yine önemli bir doğa olayı yaşanacak. Terazi burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bu olayında tıpkı dün yaşadığımız Merkür geçişinde olduğu gibi tüm burçlara olumlu ve olumsuz etkileri olacak.

18 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumları

Sevgili koçlar 18 Nisan 2019 Perşembe günü yapacağınız işlere ve atacağınız adımlara karışmak isteyen bazı dostlarınız akıl karışıklığına neden olabilir. Bu tarz durumlarda biraz yalnız kalmalı ve size faydası olan hareketi yapmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde keyfimiz yerinde olacak. Kişisel bakım ve güzellik ön plana çıkacak. Gireceğimiz sosyal ortamlarda ilgi odağı haline gelebiliriz.

18 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumları

Sevgili boğa burcu 18 Nisan 2019 günü, bazı konularda geçmişe çok fazla takılıyoruz ve yeni atılımlar yapmaktan kaçınıyoruz. Geçmişten sadece ders almasını ve geleceğe umutla bakmasını öğrenmelisiniz. Şanslı bir evreye geçmiş bulunuyoruz. Yükselecek olan hayat enerjinizle olumlu işler yapmalı ve geleceğiniz için çalışmalısınız. Çözülmesi çok zor olan bazı işleri kısa yoldan çözerek etrafınızın beğenisini kazanacaksınız.

18 Nisan 2019 İkizler Burcu Yorumları

Sevgili İkizler bugün Ay’ın burcunuzla yapacağı olumlu açı, maddi konularda planlarınızı destekleyici bir etmen olacak. Yeni atılımlar yapmaktan ve yatırım işlerine girmekten çekinmemelisiniz. Uzaktaki akrabalarla iletişim gündeminize gelebilir ve yeni haberler alabilirsiniz. Partnerimiz bugün bize herzamankinden daha fazla ihtiyaç duyacak.

18 Nisan 2019 Yengeç Burcu Yorumları

Sevgili yengeçler, 18 Nisan Perşembe günü, bazı konularda kendinizi çok fazla zorluyorsunuz, mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Mutlu olmanız, siz ve aileniz için yeterli olacak. Etrafınızda gelişen olayların olumlu yönlerine bakarsanız, çok büyük kâr elde edeceksiniz. Sizin iyiliğinizi ve rahatlamanızı düşünen dostlarınız var. Eğer bir ilişkiniz yoksa, bir arkadaşınızın yakın tavırları ilginizi çekebilir.

18 Nisan 2019 Aslan Burcu Yorumları

Sevgili aslan burcu, bugünlerde kendinize olan güveniniz son derece yüksek yalnız oturup beklerseniz bunu değerlendiremezsiniz. Bazı yeni konularda atılım yapmaktan çekinmemeliyiz. venüs burcumuzda ilerlerken, kendimize olacakmı acaba sorusunu sormamalı ve her konuda çekinmeden daha atik olmalıyız. Eğer gündeminizde yeni bir iş görüşmesi varsa, oraya gitmekten ve kendinizi ifade etmekten çekinmeyin.

18 Nisan 2019 Başak Burcu Yorumları

Sevgili başaklar, 18 Nisan günü yeni tanıştığınız insanlara karşı, çok temkinli yaklaşıyorsunuz ve bu ikili ilişkilerde size sorun oluyor. Olayları biraz doğal karşılamalı ve karşınıza çıkacak yeni insanlara ön yargılı bakmamalısınız. Bu insanların çook büyük faydalarını görebilirsiniz. karşınıza çıkacak olumlu insanların yeni ve akılcı fikirleri sayesinde, siz de yeni ve başarılı atılımlar yapabilirsiniz. Hayat enerjiniz yüksek, mevcut enerjinizi doğru projelerde kullandığınız için, önünüze güzel şanslar çıkacak.

18 Nisan 2019 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili terazi burcu, 18 Nisan 2019 Perşembe günü sabah saatlerinde aceleci ve panik bir hal içerisinde bulunabilirsiniz. Bu tarz davranışlarda bulunmak, işinize olumsuz etki yapacaktır. Aslında karşılaşacağınız ani olaylar, sizin gelişiminize katkı sağlayacak ve kariyer alanında yenilenmelere sebep olacak. Öğleden sonraki saatlerde ikili ilişkilerde, sezgilerinize ve iç sesinize güvenmelisiniz.

18 Nisan 2019 Akrep Burcu Yorumları

Sevgili Akrep burcu, Ay bugün karşımızdaki insanlara biraz daha hak vermeli ve, onların fikirlerini önemsemeliyiz. Bizim iyiliğimizi düşünen dostlarımızın farkına varmalı ve adımlarımızı ona göre atmalıyız. Arkadaş çevremizden alacağımız sevindirici haberler keyfimizi yerine getirebilir. Saat 13:00 – 14:00 arası, Ay’ın yapacağı açı dolayısı ile gereksiz tartışmalardan uzak durmalıyız. Saat 14:00 dan sonra enerjimiz yükseliyor.

18 Nisan 2019 Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili yay burcu, 18 Nisan 2019 Perşembe değişime ve yeniliklere açık bir günde bulunuyorsunuz, alacağınız birden fazla teklif, sizi arada bırakabilir ve kafanızın karışmasına neden olabilir. İyi etüt ederek ve düşünerek, bize en fazla yararı sağlayacak olan seçime yönelmeliyiz. Öğleden sonraki saatlerde kişisel bakımımıza özen göstererek, yeni kıyafetler almak isteyebiliriz. Uzaktaki akrabalarla iletişim kurabiliriz.

18 Nisan 2019 Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak burçları, 18 Nisan Perşembe günü şanslı bir dönemin içinde bulunduğunuzu belirtmek isterim bugünde şanslı bir güne uyanacağız. Yaşam enerjimiz yüksek. Bugün yeni sosyal ortamlara girmekten çekinmemeliyiz. Bu sosyal çevrelerde hoş sürprizlerle karşılaşabilir ve yeni teklifler alabiliriz. Öğleden sonra Merkür ve Venüs’ün gökyüzünde yapacğı olumlu açı, bizi kariyer konusunda yeni girişimler yapmaya teşvik ediyor. Bugün yeni ortaklıklar gündemimize gelebilir. Ayrıca yeni bir iş teklifi veya işte terfide söz konusu olabilir.

18 Nisan 2019 Kova Burcu Yorumları

Sevgili kovalar, 18 Nisan Perşembe günü, bazen elimizdeki varlıklarla mutlu olmayı becerebilmeliyiz. Mutluluk detaylarda gizlidir. Bugün alacağonız bazı haberlerin, ne kadar iyi haberler olduğunu belki şimdi anlayamazsınız ama, ileriki yaşantınızda bugünlerin ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde sürpriz şanslar ve fırsatlar karşınıza çıkacak. Gezegenlerin olumlu konumu, bize baştan sona yenilenme ve yeni bir hayat vâd ediyor.

18 Nisan 2019 Balık Burcu Yorumları

Sevgili balık burcu 18.04.2019 tarihi,
iç sesinizi biraz olumlu yönlerde kullanmalı ve, bazı olaylara yaklaşırken pozitif taraflarını görmeye çalışın. Karamsarlık size yakışmıyor. Gezegenlerin konumu pes edilen bazı konularda, ümidinizin tekrar alevleneceğini söylüyor. Gezegenler sizi destekliyor, biraz da siz çaba sarf edin ve yarım kalan işleri tamamlayın. Öğleden sonraki saatlerde bir akrabamızın veya eski arkadaşımızın yardımına koşabiliriz.

18 Nisan 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları Burclar8.com tarafından sizler için hazırlandı.

18 Nisan 2019 Burç yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir