18 Mayıs 2019 Burç Yorumları

Burclar8.com 18 Mayıs 2019 Burç Yorumları sayfasına hoş geldiniz. Burclar8.com sitesinin derleyip düzenlediği günlük burç yorumları sayfamızda tüm burçları görebilirsiniz. Aşağıda 18 Mayıs 2019 burç yorumları detaylı olarak verilmiştir. Günlük burç yorumu hergün güncellenmektedir.

18 Mayıs 2019 Cumartesi Burç Yorumları

18 Mayıs 2019 Pazartesi günlük burç yorumları sayfasında gökyüzünü, gezegenleri, ayı ve yıldızları sizler için inceledik. Bu hafta Venüs ve Mars’ın burç değiştirdiği çok hareketli bir hafta yaşıyoruz. Bütün burçlarda ciddi değişimler söz konusu oluyor. Ayrıca pazar günü Akrep burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu olayın da yine tüm burçları yansımalarını yaşayacağız. Çarşamba günü aşk ve şansı temsil eden gezegen Venüs, Boğa burcuna geçmişti. Perşembe günü ise yine önemli bir geçiş yaşadık ve Mars yengeç burcundaki seyrine başlangıç yaptı. Tüm bu olayların burcunuza etkisi aşağıda 18 Mayıs 2019 burç yorumları sayfasında incelenmiştir.

18 Mayıs 2019 Koç Burcu Yorumları

Sevgili koçlar 18 Nisan 2019 cumartesi günü sabah saatlerinde kendinizi biraz sinirli ve gergin hissedebilirsiniz. Unutmamalıyızki bu geçici bir süreç ve kimseyi kırmadan en az zararla sabah saatlerini atlatmalıyız. Bu saatlerde kendimizi meşgul edecek sıradan işlere yönelirsek iyi olur. Öğleden sonra komşu burcumuz Boğada ilerleyen Venüs enerjimizi yükseltiyor. Bu saatlerde müjdeli haberler alabilir, dostlarımızla dışarda eğlenceli zaman geçirebiliriz.

18 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumları

Sevgili boğa burcu 18 Mayıs 2019 günü, enerjik ve şanslı dönemimiz çarşamba günü Venüs’ün bizim burcumuza geçmesiyle başladı ve toplam bir ay devam edecek. Bu dönemde ayağımıza gelecek şansları geri çevirmemeliyiz. Bugün ise aşk ve evlilik ile ilgili konular gündemimizin ilk sırasında yer alıyor. Aile içinde devam eden bir sorunun çözümü için uygun ve olumlu bir gün içerisinde bulunuyoruz. Bugün uzak akrabalar ve eski dostlarınızla iletişim halinde olabilirsiniz.

18 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumları

Sevgili ikizler, bugün gereksiz konularda birden parlamamaya ve öfkenize hakim olmaya özen gösterin. Aşk ile ilgili konularda kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Aslında sorunlar psikolojik, derinlemesine düşündüğünüzde sorun olmadığının farkına varacaksınız. Dostlarınız sizin sıcak kanlı yaklaşımınıza ihtiyaç duyabilir ve bazı çözemedikleri konularda yardım talep edebilir. Akşam saatlerinde yeni fikirler ilgimizi çekecek. Beklediğiniz bir haberi bugün alabilirsiniz.

18 Mayıs 2019 Yengeç Burcu Yorumları

Sevgili yengeçler, 18 Mayıs Cumartesi, bugün geleceğinizi ilgilendiren konularda çok önemli bilgi alışverişleri gerçekleşebilir. Soru sormaktan ve sorularınıza cevap aramaktan çekinmeyin. Bildiğiniz üzere Mars perşembe günü sizin burcunuza geçti ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sizi yenilenmelere davet ediyor. Bu süreçte yeni bir iş veya işte terfi gündeme gelebilir. Sizler için eğlenceli bir hafta sonu olacak.

18 Mayıs 2019 Aslan Burcu Yorumları

Sevgili aslan burcu, yardım sever tavırlarınız arkadaşlarınızın da ilgisini çekecek ve ekstra neşeli olacağınız bir gün olacak. Bazıları istemesede, sorunlarına çözüm üreterek, kırgınlıklara son vereceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilirsiniz. Mide rahatsızlıkları olanlar bugün gıda zehirlenmelerine karşı daha dikkatli olmalı ve yedikleri şeyleri kontrol etmeliler.

18 Mayıs 2019 Başak Burcu Yorumları

Sevgili başaklar, 22 Nisan günü sabah saatlerinde kendinizi biraz daha yorgun ve kırılgan hissedebilirsiniz. Öğleden önceki saatlerde dinlenmek size iyi gelecek. Çünkü öğleden sonra yoğun bir trafik sizi bekliyor. Sürpriz davetler alabilirsiniz. Normal bir arkadaşınızın size olan duygusal ilgisi şaşırmanıza neden olacak.

18 Mayıs 2019 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili terazi burcu, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü, uzunca bir süredir beklenen destek bugün yardımınıza koşabilir. Özellikle kariyer alanında ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Bugün karşınıza çıkacak sürprizleri iyi değerlendirmelisiniz. Telefonumuzu açık tutmalıyız. Size yardım etmek isteyen ve desteğini esirgemeyen güçlü dostlarınız olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca aşkta şansımızın yükseldiği bir dönem içerisinde bulunuyoruz.

18 Mayıs 2019 Akrep Burcu Yorumları

Sevgili Akrep burcu, bugün bazı önemli konularda kimsenin sizden beklemediği cesur davranışlar içerisinde bulunarak herkesi şaşırtabilirsiniz. Özgüveninizin çok yüksek olduğu bir gün içerisinde bulunuyorsunuz. Bu özgüveni kariyerle ilgili konularda yapacağınız yeni atılımlarda kullanırsanız sizin hayrınıza olacaktır. Devam eden ilişkimizde, süregelen bazı küçük sorunların kendliğinden yok olduğunu göreceksiniz. Aile içi bağlarımız güçleniyor.

18 Mayıs 2019 Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili yay burcu, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü, nihayet maddi konularda şans yüzümüze gülecek. Dostlarımızla aramızı iyi tutmalıyız. Finansal konularda beklediğimiz destek bugün karşımıza çıkabilir. Süregelen bir ilişkisi olan Yaylar acele kararlar vermemeliler. Bugün ilişkilerde alacağımız ani kararların sıkıntısını çekebiliriz. Mantıklı ve düşünerek hareket edersek herşey yoluna girecek.

18 Mayıs 2019 Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak burçları, 18 Mayıs Cumartesi günü sizi çekemeyenler tarafından söylenen sözleri dikkate almamalısınız. Başarıya odaklı insanların çevresinde bu tarz insanların olması gayet doğal. Yapmamız gereken şey, ani gelişen olaylar karşınızda soğuk kanlı tutumuzu korumak ve mantıklı hareket etmek olmalı. Partnerimizin bize desteğini esirgemeyeceği bir gün içerisinde bulunuyoruz. Evli ve çocuğu olan oğlaklar bugün onlarla zaman geçirebilirler. Akşam saatlerinde hoş sürprizler bizi bekliyor olabilir.

18 Mayıs 2019 Kova Burcu Yorumları

Sevgili kovalar, 18 Mayıs Cumartesi günü, yenilenmelere ihtiyaç duyacağınız bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bugün dış görünüşünüzde radikal değişikliklere gidebilir ve kişisel bakımla ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde kişisel çekim gücünüz çok güçlü olacak, insanları çok kolay etkiniz altına alabilirsiniz. Yeni fırsatlarla karşılaşacağınız bir gün içerisinde bulunuyorsunuz, bunu iyi değerlendirmelisiniz.

18 Mayıs 2019 Balık Burcu Yorumları

Sevgili balık burcu 18.05.2019 tarihi, bugün yeni aşklar veya işle ilgili yeni atılımlar gündeminize gelebilir. Yeni sosyal çevrelerde yeni ve eğlenceli insanlarla arkadaşlık kurabilirsiniz. Aile içinde devam eden sorunların fazla üstüne düşmemeli ve zamana bırakmalısınız, belli bir zaman sonra sorunların kendiliğinden çözüm bulacağına tanıklık edebilirsiniz. Ayaklarında problem bulunanlar çok uzun süre ayakta durmamaya önem göstermeliler.

18 Mayıs 2019 burç yorumları Burclar8.com tarafından sizin için hazırlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir