16 Nisan 2019 Burç Yorumları

16 Nisan 2019 Burç Yorumları
16 Nisan 2019 Burç Yorumları

Burclar8.com 16 Nisan 2019 Burç Yorumları sayfasına hoş geldiniz. Burclar8.com sitesinin derleyip düzenlediği günlük burç yorumları sayfamızda tüm burçları görebilirsiniz. Aşağıda 16 Nisan 2019 burç yorumları detaylı olarak verilmiştir. Günlük burç yorumu okumadan güne başlamamanız tavsiye edilir.

16 Nisan 2019 Salı günlük burç yorumları

16 Nisan 2019 Salı günlük burç yorumları sayfasında gökyüzünü, gezegenleri, ayı ve yıldızları sizler için inceledik. 
sayfasına hoşgeldiniz, bu hafta esrarengiz olaylar olacak. Gezegenler son derece hareketli ve önemli geçişler yaşayacağız. Merkür balık burcunda seyahat ediyordu, yarın itibarı ile balıktaki seyrini tamamlayarak koç burcuna geçiş yapacak. Böylece koç burcunda daha az dalgalanmalara sebebiyet verecek 19 Nisan Cuma günü ise Terazi burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bu olayında tıpkı Merkür geçişinde olduğu gibi tüm burçlara olumlu ve olumsuz etkileri olacak.

16 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumları

Sevgili koçlar 16 Nisan 2019 Salı günü geçmişte yaşamış olduğunuz bir olay, uzun süredir kafanızı meşgul ediyor. Bu olayı unutmalı veya zamana bırakmalısınız. Önümüzde şanslı bir dönem sizi bekliyor. Geleceğe odaklanmalı ve karşımıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeliyiz. Bugünlerde yeni sosyal çevrelerde etkili ve yüksek makamdaki insanlarla tanışabilirsiniz. Gelecekte bu insanların faydasını göreceksiniz.

16 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumları

Sevgili boğa burcu 16 Nisan 2019 günü,
gezegenlerin konumu, yeni bakış açıları geliştirmeniz için en büyük destekçiniz olacak. Gelecekle ilgili pozitif atılımlarda bulunabilirsiniz. İşle ilgili konularda biraz daha pratik olabilirseniz, kazanan siz olacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde evinize yeni eşyalar almak isteyebilirsiniz. Bekar Boğalar için bir arkadaşlık ilişkisi aşka dönüşebilir.

16 Nisan 2019 İkizler Burcu Yorumları

Sevgili ikizler, kontrolünüz dışında gelişen olaylara karşı fazla tepki vermemeli ve panik yapmamalısınız, sezgilerinize güvenin ve mantıklı hareket edin. Olumsuz sandığınız bazı olaylar sizin yararınıza olabilir. İş dünyasında ortak hareket ederek, daha başarılı olacağınız bir gündesiniz. Bugün yapacağınız işlerle, iş arkadaşlarınızın takdirini kazanacaksınız. Yeni bir iş için haber bekliyorsanız bugün beklediğiniz olumlu haberi alabilirsiniz.

16 Nisan 2019 Yengeç Burcu Yorumları

Sevgili yengeçler, 16 Nisan Salı günü dünkü durgun haliniz gidiyor, bugün yaşam enerjinizin çok yüksek ve pozitif olacağı bir gün olacak. Özellikle bugün iş dünyasındaki girişken ve atılımcı tavrınızla çok başarılı olabilirsiniz. Yeni bir iş planı yapıyorsanız, bunun olumlu sonucunu bugün alabilirsiniz. Uranüs ve Satürn’ün gökyüzündeki olumlu hareketi sonucu akşam saatlerinde şansınız yükseliyor. İlişkiniz varsa, karşı tarafın romantik jestleri olabilir. Bekâr bir Yengeçseniz bugün yeni tanışacağınız birisinden olumlu enerjiler alabilirsiniz.

16 Nisan 2019 Aslan Burcu Yorumları

Sevgili aslan burcu,  bugün iş arkadaşlarınız, yapmaları gereken işleri ve sorumluluklarını sizin üzerinize yıkmaya çalışabilirler. Uyanık geçinmeye çalışan insanlara karşı daha dikkatli davranmalısınız. Maddi konularda ve finansal gelişmelerde gündemi iyi yakip etmeli ve önünüze gelecek fırsatları değerlendirmelisiniz. Bir yakınınızdan maddi konularda destek görebileceğiniz bir gün içerisindesiniz.

16 Nisan 2019 Başak Burcu Yorumları

Sevgili başaklar, 16 Nisan günü kariyer alanında tüm dikkatleri üzerinize çekmekten çok hoşlanıyorsunuz. Beraber çalıştığınız iş arkadaşlarının size karşı olumlu davranışları bugün size güç verecek. Kararlı davranmanız gereken konularda avantaj yakalayacak ve bundan sonraki tutumunuzu ona göre belirleyeceksiniz. Gün içerisinde sizle uğraşmak isteyenlere fırsat vermeyeceksiniz.

16 Nisan 2019 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili terazi burcu, 16 Nisan 2019 Salı, alışveriş isteğinizin çok güçlü olacağı bugün, yeni eşyalar ve kıyafetler almak size keyif verecek. Bugün bazı konularda, dostlarınızla çok sıkı iş birliği yapacaksınız. Gelirlerinizi artırma konusunda, hiç kimsenin aklına gelmeyen yöntemleri deniyorsunuz. Güven duygunuzun yükseldiği bugünler, yeni atılımlar ve yenilikler için uygun günler. Saat 13:00 – 14:00 arası Ay’ın konumu dolayısı ile yanlış anlaşılmalara dikkat etmeliyiz. Akşam saatlerinde bir yakınımız bize güvendiği için fikirlerimize ihtiyaç duyabilir.

16 Nisan 2019 Akrep Burcu Yorumları

Sevgili Akrep burcu, kariyerle ilgili konularda yeni ufuklara yelken açıyorsunuz. Bugün yine engin görüşlülğünüz ve hızlı karar verebilme yeteneğinizle ani kararlara imza atacaksınız. Saat 13:00 – 14:00 arası Ay’ın konumundan ötürü sizi zorlayacak olaylar yaşamanız olası, bu saatler aralığında geri planda kalmalısınız. Akşam saatlerinde partnerinizden çok güzel sevgi sözcükleri duyabilirsiniz. Bekar Akrepler içinde hoşlanacağı insanlar gündemde.

16 Nisan 2019 Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili yay burcu, 16 Nisan 2019 Salı günü bugün araştırma yapmak, bilimsel konular üzerine yoğunlaşmak ve felsefik konular ilgimizi çekecek. Özellikle yeni bilgiler öğrenmek için, kurs veya kurs benzeri biryerlere yazılmak isteyebilirsiniz. Kendinizi etrafınıza ifade etmekte zorlanmayacağınız, psikolojik açıdan rahat bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ilişkiniz canlanıyor, bekar bir Yaysanız duygusal konularda şansınızın açılacağı bir döneme giriyorsunuz.

16 Nisan 2019 Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak burçları, 16 Nisan Salı günü bugün cesaretimizin son deredece yüksek olduğu enerjik bir günümüzdeyiz. Kafamıza koyduğumuz işleri, önünde ne tarz ve büyük engeller olursa olsun yapmak isteriz. Öğleden sonraki saatlerde maddi konular gündemimizde yeni alışverişler söz konusu, evde yenilenme ve yeni eşyalar alabilirsiniz.

16 Nisan 2019 Kova Burcu Yorumları

Sevgili kovalar, 16 Nisan Salı günü, günü hem maddi hem de manevi konularda zenginlik yaşamak isteyeceğimiz başarıya aç bir günümüzdeyiz. Maddi ve manevi konularda başarılı olmak için, çaba sarfedeceğiz, bunun için gerekli olan planlatı bugün hayata geçirebiliriz. Öğleden sonraki saatlerde sosyal enerjimiz yükseliyor ve içinde bulunacağımız sosyal ortamlar da duruşumuz ve birikimimizle insanları kendimize hayran bırakıyoruz.

16 Nisan 2019 Balık Burcu Yorumları

Sevgili balık burcu 16.04.2019 tarihi, Mars Jüpiter olumlu görüntüsü ile güne başlıyoruz. Bunun etkisi ile yeni alacağımız kararlarda ve atacağımız adımlarda kendimize olan güvenimiz tam olacak. Duygusal konularda ise öğleden sonraki saatlerde şansımız hayli yüksek olacak. İlişkimizde taşlar bu saatlerde yerine oturacak, huzur bulacağımız saatler olacak. Bekar bir yay iseniz gönül işlerinde, şansımızın daha yüksek olacağı öğleden sonraki saatleri beklemelisiniz.

16 Nisan 2019 Salı günlük burç yorumları Burclar8.com da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir