15 Nisan 2019 Pazartesi Burç Yorumları

15 Nisan 2019 Burç Yorumları
15 Nisan 2019 Pazartesi Burç Yorumları

Burclar8.com 15 Nisan 2019 Pazartesi Burç Yorumları sayfasına hoş geldiniz. Burclar8.com sitesinin derleyip düzenlediği günlük burç yorumları sayfamızda tüm burçları görebilirsiniz. Aşağıda 15 Nisan 2019 burç yorumları detaylı olarak verilmiştir. Günlük burç yorumu okumadan güne başlamamanız tavsiye edilir.

15 Nisan 2019 Pazartesi günlük burç yorumları

15 Nisan 2019 Pazartesi günlük burç yorumları sayfasında gökyüzünü, gezegenleri, ayı ve yıldızları sizler için inceledik.
sayfasına hoşgeldiniz, bu hafta esrarengiz olaylar olacak. Gezegenler son derece hareketli ve önemli geçişler yaşayacağız. Merkür balık burcunda seyahat ediyordu, 17 nisan çarşamba günü balıktaki seyrini tamamlayarak koç burcuna geçiş yapacak. Böylece koç burcunda daha az iniş çıkışlara neden olacak. 19 Nisan Cuma günü ise Terazi burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bu olayında tıpkı Merkür geçişinde olduğu gibi tüm burçlara olumlu ve olumsuz etkileri olacak.

15 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumları

Sevgili koçlar 15 Nisan 2019 Pazartesi günü enerjiniz çok yüksek ve bazı zor şeyleri elde ederken önünüze çıkacak zorluklar sizi etkilemeyecek. Bazı arkadaşlarınıza güvenmeyi ve onlarla paylaşımda bulunmayı fazlası ile arzu ediyorsunuz. Yalnız güvenebileceğiniz insanlar kendilerini çok fazla belli etmiyorlar. Bugün ayrıca maddi sıkıntılardan kurtulmak için hoş sürprizler neşenizi yerine getirebilir.

15 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumları

Sevgili boğa burcu 15 Nisan 2019 günü, bugün kendinizi keşfe çıkacaksınız. Yapacağınız ve yeteneğiniz olan işleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ellerimizdeki işlerden fazlası ile sıkılmış görünüyoruz. Bağımsız fikirler üretebilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz hiç zor olmayacak. Aşkta yıldızımızın parlayacağı bir gündeyiz. Bekar Boğalar bugünlerde hayatlarında çok önemli bir yere sahip olacak birisi ile tanışabilirler.

15 Nisan 2019 İkizler Burcu Yorumları

Sevgili ikizler, sabah saatlerinde Uranüsün yapacağı etki ile kendimizi biraz yorgun hissedebiliriz. Yalnız bu geçici bir etki ve karamsarlığa kapılmamalıyız. Bu saatlerde iş ve kariyerle ilgili konularda isteksizlik duyabilirsiniz ve sebepsiz yere alıngan bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde Ay’ın yapacağı açı enerjimizi yükseltecek, hayata daha pozitif açıdan bakacağız. Bu saatlerde sosyalleşme ihtiyacımız doğuyor. Bugün önemli olan, enerjimizin düşük olacağı sabah saatlerinde, tartışmacı ortamlarda bulunmamak ve dostlarımızı incitmemek olabilir.

15 Nisan 2019 Yengeç Burcu Yorumları

Sevgili yengeçler, 15 Nisan Pazartesi yarım kalan işlerimizi tamamlamak için güzel ve enerjik bir gün içerisinde bulunuyoruz. Özellikle son aylarda yapmaya niyetlenipte bir türlü yapmadığınız işlerinizi devam ettirmeniz hayrınıza olacaktır. Başarı sizi bıraktığınız yerde bekliyor olabilir. Öğleden sonra sevecen ve neşeli tavırlarımızla aile içerisinde aranan şahıs olacağız.

15 Nisan 2019 Aslan Burcu Yorumları

Sevgili aslan burcu, bugün yeni başlangıçlar için uygun bir günde bulunuyorsunuz, ilişkisi olmayan aslanlar bugün yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Sorunlu ilişkileri hâlen devam eden aslanlar ise, bugün olumlu veya olumsuz bir biçimde sorunları çözüme kavuşturabilirler. Tüm şartlar altında, yeni bir adım atmaya ihtiyacımız var. İş ve kariyer ile ilgili konularda ise çevremizdeki insanlar, sorun çözmedeki yeteneklerimizden dolayı takıldıkları konularda bizim yardımımıza ihtiyaç duyabilirler.

15 Nisan 2019 Başak Burcu Yorumları

Sevgili başaklar, 15 Nisan günü bugün bazı önceliklerimizde hassas bir tutum içerisinde bulunabiliriz. Kendimizden ve kişiliğimizden taviz vermek istemeyeceğiz. Uzaklardan alacağımız yeni haberler veya, uzun süredir görüşmediğimiz kişilerle görüşmeler söz konusu olabilir. Öğleden sonraki saatlerde evimizle ilgili konularda revizyona gitmek ve köklü değişiklikler yapmak isteyebiliriz.

15 Nisan 2019 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili terazi burcu, 15 Nisan 2019 Pazartesi günü kendimizi politik ortamların arasında bulabiliriz. Bu tarz ortamlar size garip gelse de, ilerde faydasını görebilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunacağınız ortamlarda cazibe merkezi olmayı başaracaksınız. Aile içinde bir yenilenme söz konusu. Ailemize sürpriz bir birey dahil olabilir veya bunun müjdesini alabiliriz.

15 Nisan 2019 Akrep Burcu Yorumları

Sevgili Akrep burcu, yarım kalan işlerinizden dolayı, bazı konularda yeteneksiz olduğunuzu düşünebilirsiniz. Yalnız yöneldiğiniz konular kesinlikle bir ölçü değil ve olmamalı. Kendinizi keşfetmeye başladığınızda aslında çok esrarengiz ve ilgi çekici yeteneklere sahip olduğunuzu farkedeceksiniz. Arkadaş canlısı bir kişiliğiniz olmasından dolayı, bugün arkadaşlarınız takıldıkları konularda ilk size koşacak. Ayrıca öğleden sonraki saatlerde, finansal hareketlilik söz konusu olacak.

15 Nisan 2019 Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili yay burcu, 15 Nisan 2019 Pazartesi günü ikili ilişkilerde rekabet gündeme gelebilir. Yalnız şunu bilmeniz gerekir ki, birileriyle yarış içerisinde bulunmanıza gerek yok. kişisel enerjinizi daha faydalı işlerde kullanabilirsiniz. Aşkta ise, bugünlerde şansımız açık ve yenilenmeler söz konusu olabilir. Kazançlarınızı geleceğinizle ilgili konularda değerlendirmek isteyebilirsiniz.

15 Nisan 2019 Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak burçları, 15 Nisan Pazartesi günü kariyerimizi yakından ilgilendiren konularda, pozitif adımlar atarak geleceğimiz için faydalı işler yapacağız. Öğleden sonraki saatlerde özgürlükçü duygularımız ağar basacak ve aşkta sınır tanımayacağız. İkili ilişkilerde etkin olacağımız bugün, akrabalarımız bizim desteğimize ve sevgimize ihtiyaç duyabilir.

15 Nisan 2019 Kova Burcu Yorumları

Sevgili kovalar, 15 Nisan Pazartesi günü, bazı insanların sizden hiç beklemediği olumlu çalışmalara imza atabilirsiniz. Yalnız bu insanlar sizin gerçek dostunuz değil, bunu zamanla anlayacaksınız. Amaçlarımıza ulaşmak için, çevresel faktörleri sorun haline getirmemeli ve hedefe odaklanmalıyız. Enerjimizin yüksek olacağı bugünlerde yeni atılımlarda bulunmak ve araştırmalar yapmak bize katkı sağlayacaktır. Öğleden sonraki saatler ikili ilişkilerde dili etkin kullanma yeteneğimiz sayesinde karşı tarafa isteklerimizi kolaylıkla kabul ettirebileceğiz.

15 Nisan 2019 Balık Burcu Yorumları

Sevgili balık burcu 15.04.2019 tarihi, sosyal hayatınızda yenilenmeler söz konusu. Bu değişimler bugünden başlayarak, 17 Nisan Çarşamba günü tavan yapacak. Çünkü bir süredir, Merkür burcumuzdaydı ve karar mekanizmamıza olumsuz etkiler yaparak, bizi kararsızlığa sürüklüyordu. Çarşamba günü tamamen burcumuzdan çıkış yapacak. İşte ve kariyer alanında yeni sürpriz başlangıçlar yapabiliriz. Aile içi bireylerin arasındaki iletişiminde güçlü ve etkili olacağı bir gün içerisinde bulunuyoruz. Aşkta yeni ilişkiler gündeme gelebilir.

15 Nisan 2019 pazartesi günlük burç yorumları Burclar8.com da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir