12 Nisan 2019 Burç Yorumları

12 Nisan 2019 Burç Yorumları
12 Nisan 2019 Burç Yorumları

12 Nisan 2019 Cuma Günlük burç yorumları

12 nisan 2019 burç yorumları sayfasına hoşgeldiniz, bildiğiniz üzere Jüpiter bu hafta retro hareketine başladı, bunun tüm burçlara olumlu ve olumsuz etkileri olacak. Aşağıda 12 Nisan 2019 Cuma günlük burç yorumları’nı görebilirsiniz.

12 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Sevgili koçlar 12 Nisan 2019 Cuma, bugün sosyal enerjimizin yüksek olacağı pozitif bir gündeyiz. Yeni insanlarla tanışmak, yeni sosyal ortamlarda bulunmak ilgimizi çeken konular arasında yer alıyor. Ayrıca ay ve satürnün pozitif açısı öğleden sonraki saatlerde uygulamayı düşüneceğiniz işler için size cesaret veriyor. Yapmak istediğiniz işleri detaylara takılı kalmadan, ve dış çevreden etkilenmeden yapacaksınız.

12 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili boğa burcu 12 Nisan 2019 günü sabah saatlerinde, nasıl şeylere ihtiyaç duyduğumuzu, kimlerle dostluk yapmamız gerektiğini ve hayatımızda nelerin eksik olduğunu sorgulayıp, bu doğrultuda yeni kararlar almak isteyebiliriz. Hayatımızda olumlu değişiklikler yapmak bize cazip gelecek. Hayatımızdaki negatif insanlardan uzak durmak isteyeceğiz. Öğleden sonraki saatler yeni sosyal ortamlarda bulunacağımız, enerjimizin yüksek olacağı saatler olacak.

12 Nisan 2019 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili ikizler, günü Mars-Jüpiter’in olumlu etkisi burcumuza çekicilik olarak yansıyacak. Bugün çekiciliğimiz üzerimizde. Yaşanan problemleri ise alacağımız uzlaşmacı kararlar sayesinde kimseyi incitmeden çözüme kavuşturacağız. Gönül ilişkilerinde şansımızın daha yüksek olacağı öğleden sonraki saatleri beklememiz yararımıza olabilir. Bekar bir İkizler iseniz, şansınız hayli yüksek, akşam saatlerinde, kalp atışlarınızı hızlandıracak biirisi ile tanışabilirsiniz.

12 Nisan 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili yengeçler, 12 Nisan 2019 Cuma günü, bir yenilenme sürecine girmiş bulunuyorsunuz, eskiden istediğiniz şeyler artık size yavan geliyor ve yeni ufuklar peşindesiniz. Bugün eski problemleri ortadan kaldırmak ve yeni bir sayfa açmak istediğiniz için, sizin için çok hızlı bir gün olabilir. Yalnız bu sorun sandığınız bazen çok küçük şeyler olabilir, herşeyi büyütmemelisiniz ve yenilenirken, geçmişi de fazla düşünmemelisiniz. Akşam saatlerinde birazda olsa, enerjik ortamlarda bulunabilir, uzaktaki dostlarımızla haberleşebiliriz.

12 Nisan 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili aslan burcu, karşılaşacağınız insanlar size fazlası ile tutkulu ve enerjik gelebilir. Sizde onların bu enerjisinden etkilenerek, gelişime ağırlık verebilirsiniz. Çoğu işinizin yarım kalmasından dolayı kendinizi fazla şanslı hissetmiyorsunuz. Yalnız bu böyle devam etmemeli, bugün ve hafta sonu şansınız açık olacak. İdealleriniz için kararlı adımlar atmalı ve sizi negatif düşünceye sürükleyen insanları dikkate almamalısınız. Gökyüzü de bizi destekliyor olacak ve şans yanımızda olacak.

12 Nisan 2019 Başak Burcu Yorumu

Sevgili başaklar, 12 Nisan 2019 günü hayatınızda belirsiz giden olayları netliğe kavuşturacaksınız. Bugün gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz ve daha önceden karşılaştığınız konular önünüze gelecektir. İnsanları ikna etme yeteneğinizi istediğiniz gibi yöneterek, karşılaşacağınız kişilere isteklerinizi yaptırabileceksiniz. Sizinle iş birliği yapan insanlar adil tutumunuzdan ve davranışlarınızdan etkilenerek, daha fazla sorumluluk yükleyebilirler. Fakat bugün ailenizin sizden bazı konularda beklenti içerine girebilir. Uzak ülkelerle ilgili bağlantılarından bugün yeni haberler alabilirsin. Alacağın bazı teklifler geleceğini yakından ilgilendiriyor.

12 Nisan 2019 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili terazi burcu, 12 Nisan 2019 Cuma bazı konularda empati yapmalı ve kendinizi karşıdaki insanın yerine koymalısınız. Bazı insanlar söylediklerinize çok alınabilir. Gökyüzü öğleden sonraki saatlerin bizim için çok daha enerjik ve hareketli geçeceğini işaret ediyor. Sevgiliniz ve aileniz sizinle zaman geçirmek için bir biriyle yarışacak. Paylaşılmayan insan olup arada kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde araştırmaya yönelecek ve yeni şeyler öğrenmek isteyeceksiniz.

12 Nisan 2019 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep burcu, bugünlerde fazlası ile sosyal davranıyorsunuz ve sürekli göz önündesiniz. Bazı arkadaşlarınız, çözülmeyen konularda sizden arabuluculuk yapmanızı isteyebilir. Arabuluculuk yapmanın her zaman riskleri vardır, dikkatli olmalıyız. Ayın ters konumu ile 13:00 – 14:00 saatleri arası enerjimiz düşebilir. Bu saatlerde aniden gelişebilecek tartışmalardan uzak durmalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Saat 14:00 den sonra enerjimiz tekrar yükseliyor. Bu saatlerde arkadaşlarımızdan güzel haberler alabiliriz.

12 Nisan 2019 Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili yay burcu, 12 Nisan 2019 Cuma günü, uzun süredir yoruluyor ve her işe koşturuyorsunuz, yaptığınız tatil planlarını ertelememeli ve küçükte olsa seyahatlere çıkmalısınız, bu size iyi gelecek ve motivasyonunuzu yükseltecek. Maddi konularda şansınız yükseliyor, bu çevrenizde başarınızı hazmedemeyen insanlar tarafından kıskançlığa yol açabilir. Dostlarınızı ve düşmanlarınızı iyi seçmelisiniz. Araştırmacı ve sentezci kişiliğin ile, hemen kişisel analiz yapabiliyorsun, bu sizin için çok iyi bir avantaj. İlişkilerimizde taşların yerine oturacağı ve anlaşmazlıkların sonlanacağı bir gün içerisinde bulunuyoruz.

12 Nisan 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, 12 Nisan Cuma günü maddi planlarımızı hesaplamak için bugün olumlu bir gün içerisinde bulunuyoruz. Güzel çözümler üreterek, finansal konularda ciddi bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Yenilenme arzunuzun yüksek olacağı bugün, yeni ortamlara girmek ve eski çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda herşeyi yapmaya çalışmaktan vazgeçmeli ve yapabildiğiniz kadar işi yapmalısınız, sizin fazla çalışmanız, bazılarının az çalışmasına sebep oluyor. Bugün ve yarın aile içi bağlarımız kuvvetli olacak.

12 Nisan 2019 Kova Burcu yorumu

Sevgili kovalar, 12 Nisan 2019 Cuma günü
bazı konularda gökyüzünün desteğini sonuna kadar hissedeceğimiz bir gün içerisinde bulunuyoruz. Gökyüzünün konumundan alacağınız enerji ile, daha önceden yapmakta çok zorlandığınız bazı işleri bugün kolaylıkla çözüme kavuşturabilir ve siz bile kendinize hayret edebilirsiniz. Bir insana bir şey anlatmak istiyor ve fakat buna cesaret bulamıyorsunuz, bugün karşınızdaki insan size karşı bir adım atabilir. Mide rahatsızlıkları olanlar, yedikleri şeylerin tarihlerine dikkat etmeli ve ağar şeyler yemekten kaçınmalılar.

12 Nisan 2019 Balık Burcu Yorumu

Sevgili balık burcu 12.04.2019 tarihi, uzun süredir yoruluyor ve her işe koşturuyorsunuz, yaptığınız tatil planlarını ertelememeli ve küçükte olsa seyahatlere çıkmalısınız, bu size iyi gelecek ve motivasyonunuzu yükseltecek. Maddi konularda şansınız yükseliyor, bu çevrenizde başarınızı hazmedemeyen insanlar tarafından kıskançlığa yol açabilir. Dostlarınızı ve düşmanlarınızı iyi seçmelisiniz. Araştırmacı ve sentezci kişiliğin ile, hemen kişisel analiz yapabiliyorsun, bu sizin için çok iyi bir avantaj. İlişkilerimizde taşların yerine oturacağı ve anlaşmazlıkların sonlanacağı bir gün içerisinde bulunuyoruz.

12 Nisan 2019 Burç yorumları Burclar8.com tarafından sizin için hazırlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir